Saab 9000 Zegna iepriecinās ar uzlabotu klimata kontroli


Karstā sezona no automašīnas prasa izcilu klimata kontroli, kas spēj tikt galā pat karstākajā vasarā. Jebkurš autoražotājs to zina, tostarp Saab, kas ir sagatavojis pārsteidzošu gaisa kondicionēšanas sistēmu savai īpašajai Saab 9000 versijai ar prefiksu Zegna.
Automašīnas interjers kopumā izceļas ar paaugstinātu komfortu un pieder pie premium segmenta. Ērti ādas sēdekļi ar galvas balstiem, masīva stūre, digitālais informācijas panelis - tas viss izskatās pēc iespējas patīkamāk un labāk. To pašu var teikt par iespējām, kurām ir patīkama laika pavadīšana ceļā.

Jaunā trīs zonu klimata kontrole apkalpo ne tikai vadītāju un priekšējo pasažieri, bet arī aizmugurējo sēdekļu rindu. Gaisa ventilācijas atveres ienes vēsu gaisu, radot komfortablu temperatūru visiem klātesošajiem. Pati sistēma ir paredzēta darbam karstumā līdz +37 grādiem pēc Celsija.
Neskatoties uz to, ka Saab zīmols pēdējos gados piedzīvo smagus laikus, zviedru autoražotāja automašīnas nezaudē kvalitāti un turpina priecēt fanus ar izcilu komforta līmeni. Ceram, ka ar zīmolu turpmāk viss būs kārtībā, un tas atgriezīsies savā agrākajā varenībā.
LV / Saab
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив