Xiaomi apsver iespēju iegādāties Saab izstrādes


Ķīnas elektronikas ražotājs Xiaomi ir nopietni ieinteresēts ilgi cietušās zviedru kompānijas Saab mantojumā. Pašlaik viedtālruņu izstrādātājs risina sarunas ar Evergrande Group, kas nesen iegādājās NEVS, kam savukārt kopš 2012. gada pieder Saab zīmols.
Tajā pašā laikā sākotnēji Evergrande Group vēlējās pati ražot automašīnas un pat ieviesa vairākus elektriskos modeļus ar Hengchi zīmolu. Tomēr pēkšņā krīze ir ieviesusi savas korekcijas, kā rezultātā Saab zīmols, visticamāk, atkal mainīs īpašnieku.

Saab kompānijai ir sava veida melna zīme, jo katrs nākamais tā pircējs galu galā saskārās ar finansiālām grūtībām. Ja darījums ar Xiaomi izrādīsies veiksmīgs, esam pārliecināti, ka šī melnā sērija tiks pārtraukta. Jebkurā gadījumā lielam Ķīnas uzņēmumam ir pietiekami daudz naudas un pieredzes, lai ar Saab mantojumu paveiktu kaut ko vērtīgu.
Ar vērtīgām domām mēs domājam elektriskās automašīnas, par kurām Xiaomi sapņo kopš 2019. gada. Ja ar Ķīnas zīmola elektriskajām detaļām viss ir kārtībā, tad ar pārējām transportlīdzekļa detaļām viss nav tik rožaini. Tāpēc uzņēmumam ir nepieciešams Saab, kuram joprojām ir pietiekami daudz tehnoloģiju šajā jomā.
LV / Saab
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив