Pēdējais Saab 9-3 nonāca izsolē


Nesen kļuva zināms, ka pēdējais izlaistais Saab 9-3 tika pārdots no izsoles par diezgan labu naudu. Šī konkrētā automašīna tika ražota 2014. gadā un tika prezentēta Aero izpildījumā. Automašīnas nobraukums ir tikai 66 km. Automašīna izkāpa no NEVS rūpnīcas montāžas līnijas un ilgu laiku stāvēja viena īpašnieka garāžā.

Jaunais automašīnas īpašnieks bija Klauss Spangords, kuram arī pieder savs riepu serviss un kurš ļoti mīl Saab zīmolu. Viņa pieticīgajā kolekcijā jau ir divas šī ražotāja automašīnas, un jaunais 9-3 tam būs labs papildinājums. Tiesa, automašīnai bija jāmaksā 465 Šveices kronas, kas darījuma brīdī bija 48 314 USD.

Pats Saab 9-3 veica vairākas pieticīgas restilēšanas, kuru laikā automašīnas ārpuse tika tikai nedaudz iztaisnota un nedaudz mainīts detaļu komplekts. Par gaidāmo ražošanas pārtraukšanu tika ziņots 2013. gada decembrī, un tagad, sešus mēnešus vēlāk, pēdējā mašīna noripoja no konveijera.
Tajā laikā jaunais Saab 9-3 NEVS uzņēmuma oficiālajā vietnē tika pārdots par 279 tūkstošiem kronu, tas ir, 42 750 ASV dolāriem. Mēs varam teikt, ka jaunajam īpašniekam bija ļoti paveicies iegūt praktiski par savu cenu tik retu eksemplāru. Novēlam viņam veiksmi un turpmāku kolekcijas papildināšanu.
LV / Saab
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив