Saab šefs: bankrots nav mūsu plānos


Saab šefs Viktors Mullers paziņojis, ka kompānijas vadība „nekad nepadosiescīņā par pelnošu un veiksmīgu uzņēmumu” par spīti kārtējām neskaidrībām par šīZviedrijas autoražotāja likteni. 


Pagājušās nedēļas beigās Saab administrators Gajs Lofalks vērsās tiesā arprasību izbeigt kompānijas reorganizācijas procesu, kas pasargā autoražotāju nokreditoriem, vienlaikus dodot laiku meklēt jaunus investorus. Lofalkam neesotpārliecības, ka ar ienākošajiem līdzekļiem būs pietiekami, lai turpinātu reorganizāciju.


Šķiet, Saab šis administratora solis bija negaidīts, tāpēc kompānijavērsusies tiesā ar prasību nomainīt administratoru. 

Vienlaikus Saab sākušisarunas ar investoriem no ASV, kompāniju North Street Capital, jo Zviedrijasautoražotājam ir šaubas, vai tā kontos ienāks nauda no nesen iegūtajiemjaunajiem sadarbības partneriem Ķīnā – kompānijām Pang Da un Youngman. 


Saab šefs intervijā Zviedrijas radio minējis, ka līdzšinējā kompānijasadministratora tikšanās ar Ķīnas pārstāvjiem mudinājusi viņus meklēt veidus, kāpilnībā pārņemt Saab, nevis iegādāties 50% no kompānijas, kā bija plānotsiepriekš. Mullers atzīst, ka Saab reorganizācijas administrators ir pārkāpissavas pilnvaras un fokusējas nevis uz reorganizāciju, bet gan kompānijaspārdošanu. 


Vienlaikus Viktors Mullers uzsver – bankrots nav Saab plānos. 


https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/4250/saab-sefs-bankrots-nav-musu-planos
LV / Saab
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив