NEVS vēlreiz maina Saab logotipu


Auto zīmols Saab turpina piedzīvot nopietnas grūtības. Nesenā pagātnē uzņēmuma NEVS jaunais īpašnieks uzsāka vairāku modeļu ražošanu, kas paredzēti šī raksta bankrotējušā varoņa atdzīvināšanai. Tomēr jaunizveidoto modeļu pārdošana joprojām atstāj daudz ko vēlēties, un nav jāgaida, līdz situācija izlīdzināsies.
Rezultātā NEVS nolēma veikt nelielu Saab zīmola maiņu. Šoreiz viņi domāja aprobežoties tikai ar logotipa maiņu, kas savā vēsturē ir mainījies vairākas reizes. Iepriekšējā logotipa simbolikā bija zvēra galvas attēls, taču uzņēmuma mārketinga speciālisti nolēma atteikties no šāda neviennozīmīga lēmuma.

Jaunais logotips izskatīsies maksimāli neitrāls, un to attēlo tikai grafiskas līnijas ar Saab logotipu. Lēmums ļaus uzņēmumam stimulēt pārdošanas apjomus, kuriem klājas slikti. Bet maz ticams, ka tas palīdzēs. Drīzāk visa būtība šeit ir zemā produkcijas kvalitāte, kas joprojām nevar sasniegt savu nosaukumu plāksnītes jaudu.
Ražošanā ir vienīgais modelis Saab 9-3, kas joprojām tiek komplektēts uz tā priekšgājēja Saab 9 bāzes, kas tiek izlaists kopš 2008. gada. Uz moderno sedanu klases automašīnu fona šis modelis izskatās kā īsts neglīts pīlēns. Ceram, ka šī situācija nākotnē tiks labota un labota.
LV / Saab
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив