Saab krosovers Ķīnai tiek aktīvi izstrādāts


Saab, kas kā fēnikss paceļas no pelniem, paplašina savu klāstu. Pašlaik tiek ražots vienīgais sedans 9-3, neskatoties uz to, ka 9-5 modelis, kuru iemīļoja daudzi autobraucēji, joprojām ir pabeigšanas procesā, kas sakrīt ar pāreju uz trešo paaudzi.
Tomēr ziņas nav par šo, bet gan par jauno Senova X65 krosoveru, kurā tiks izmantota M-trix platforma, tā pati, kas bija iesaistīta iepriekš minēto sedanu izstrādē. Krosoveru no Saab plānots montēt Ķīnā, jo šī automašīna praktiski nepieder pie galvenās markas.

Modelis tiks aprīkots ar divu litru turbodzinēju ar 177 ZS jaudu. un 230 ņūtonmetru griezes momentu, kā arī piecu ātrumu mehāniku. Nākotnē sešpakāpju automāts, taču tas parādīsies ne agrāk kā cits dzinējs, kas būs pieticīgāks turbopūtes aspirējams 163 ZS. un 225 ņūtonmetru griezes moments.
Krosovers ar Senova zīmolu tiek izstrādāts stingrā Eiropas biroja vadībā, taču pagaidām ir pāragri spriest par to, kāds auto galu galā būs. Jebkurā gadījumā Ķīnas tirgus ir pilns ar lētiem un pieejamu vietējo ražotāju modeļiem, un tāpēc Saab būs smagi jāstrādā, lai atrastu vietu saulē.
LV / Saab
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив