Dongfeng plāno palīdzēt Saab ar jaunām tehnoloģijām


Dongfeng, kuram pieder 14 procenti PSA, ir iecerējis palīdzēt Saab zīmolam transportlīdzekļu apkopē. Pirmkārt, mēs runājam par franču PF3 platformas modernizāciju, kas ir novecojusi ar pasūtījumu un prasa ievērojamus uzlabojumus.

Tiek pieņemts, ka jaunos ratiņu komponentus un elementus projektēs Dongfeng pētījumu birojs, pēc kura rasējumi tiks nodoti Saab rūpnīcai, kas platformu montēs Dongfeng inženieru vadībā.

Turklāt Dongfeng nolēma apkalpot un pārdot partnera uzņēmuma produktus, izmantojot savu izplatītāju tīklu. Atgādinām, ka uzņēmumam ir plašs biroju tīkls Eiropā un Ziemeļamerikā, tāpēc šāda partnerība nāks tikai par labu Saab.

Pats Dongfeng ir viens no lielākajiem Ķīnas valstij piederošajiem automašīnu ražotājiem. Ražotājs ražo dažādu klašu un kategoriju automašīnas, veiksmīgi pārdodot savus produktus visā pasaulē.
Ķīnas uzņēmums veiksmīgi sadarbojas ar daudziem ražotājiem, palīdzot izveidot noietu un nodrošinot tehnisko atbalstu. Mēs ceram, ka ar Dongfeng palīdzību Saab patiešām spēs pārvarēt grūtības.
LV / Saab
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив