7 filmas, kas palīdzēs aizbēgt no realitātes


Ikviens no mums ir piedzīvojis sajūtu, ka ikdienas pelēkā un vienmuļā ikdiena nekad nebeigsies. Šajā laikā mēs vēlamies nokļūt neparasta stāsta krāsainajā pasaulē, kas ļauj mums uzlādēties ar pozitīvām emocijām un gūt spēku jauniem sasniegumiem. Talāk rakstā ir apkopotas filmas, kas notiekti neļaus Jums garlaikoties. 

 

Tāpat vienmēr ir arī ispēja ikdienu aizpildīt ar savu mīļāko sporta veidu, ne tikai to spēlējot reāli, bet gan sekot līdzi jaunumiem, sportistu panākumiem un citām interesantām lietām sporta totalizatoros https://ebet.lu/totalizatoru-bonusi/  un padarīt savu dienu vēl izklaidējošāku. 

 

1. Big / Lielais (1988) 

 

13 gadus vecajam Džošua Baskinam atgadījās neticams stāsts. Viņš piedzīvo pubertāti un ir noguris no tā, ka ik uz soļa jāatbild vecākiem, un sapņo pēc iespējas ātrāk kļūt par pieaugušo. Zēns pat izsaka šo vēlmi, kā vissvarīgāko oracle spēļu automātam Zolakam, kurš ir piedāvājis izpildīt jebkuru vēlēšanos. Protams, Džošua negaidīja, ka izaugs ātri, bet nākamajā rītā viņš pamodās kā 30 gadus vecs vīrietis. Mātes pārbiedēts, viņš vēlas atgriezties atpakaļ, bet vēlēšanās mašīna ir pārvietota, un, lai to atrastu, viņam būs vajadzīgi divi mēneši, un dzīve pamazām sāk uzlaboties. 

 

2. Mr. Magorium’s Wonder Emporium / Brīnumu veikals 

 

Vairāk nekā 114 gadus ekscentriskais Edvards Magrijs ir vadījis savu burvju veikalu un gatavojas doties pensijā, nododot visas lietas savam vienīgajam uzticamajam palīgam. Molijas Mahonijas dzīvē bieži ir laimīgi brīži, taču, pārņemot veikalu, viņa ir saskārusies ar depresiju, kas novedusi pie nepatikšanām. Krāšņā vieta ir kļuvusi par drūmu, klientu pamestu iestādi, burvība ir zudusi, tai visi netic, un tikai brīnums var glābt veikalu no slēgšanas.  

 

3. Star Trek Beyond / Zvaigžņu ceļš: Bezgalība 

 

Drosmīgie kosmosa pētnieki turpina savu ceļojumu ar kuģi "Enterprise", kad bez brīdinājuma viņiem uzbruka citplanētieši. Kuģis tiek ieņemts, un pirms tā pilnīgas iznīcināšanas kapteinis Kērks nolēma evakuēties uz tuvējo planētu. Viņiem nebija ne jausmas, ka svešzemju teritorijā viņus gaida spēcīgs ienaidnieks, kurš ienīst visus, kas saistīti ar Federāciju. 

 

4. The Wind Rises / Kaze tachinu 

 

Jau no mazotnes Jiro sapņoja lidot ar lidmašīnām, taču viņš nevarēja kļūt par pilotu, jo viņam bija problēmas ar redzi. Pieaugot viņš sāka konstruēt savus lidmašīnu modeļus, līdz kādu dienu satika Setsuko. Viņš iemīlēja meiteni, kura viņam pastāstīja par savu briesmīgo slimību. Viņas ģimene novērsās no viņas, bet jaunais vīrietis bija apņēmības pilns viņu glābt. Tika uzcelta sanatorija, kur ārsti varēja viņu izārstēt, un, lai pārvarētu tik lielu attālumu, Jiro uzbūvēja patiešām ātru lidmašīnu.  

 

5. The Curious Case Of Benjamin Button / Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu 

 

Pirms daudziem gadiem uz bērnunama sliekšņa tika atrasts zīdainis. Kad darbinieki ieraudzīja mazuli, viņi bija šausmās. Viņš bija neglīts un izskatījās pēc veca cilvēka. Neviens nebija pārliecināts, ka viņš varētu nodzīvot vēl ilgi. Un tikai viena no medmāsām patiešām pieķērās šim zēnam. Viņa nosauca viņu par Bendžaminu un audzināja viņu kā savu dēlu. Bet kāds patiešām ir šī bērna liktenis? 

 

6. Kubo and the Two Strings / Kubo un divas stīgas 

Būdams senas, dižas samuraju dzimtas mantinieks, Kubo prasmīgi izmantoja neparastu rīku, lai atdzīvinātu savus origami. Viņš bieži izklaidēja ciema iedzīvotājus ar savu prasmi, līdz kādu dienu nejauši izsauca bīstamus garus, kas vēlējās atriebties visai ģimenei. Viņa māte izmantoja seno 

burvestību un izglāba zēnu no nāves, bet lika viņam atrast sava mirušā tēva bruņas, slavenā karotāja, bruņas, pretējā gadījumā dēmoni atgriezīsies un pabeigs iesākto uzbrukumu. 

 

7. Big Fish / Lielā zivs 

 

Edvardam Blūmam piemīt neticams stāstnieka talants. Viņš savā dzīvē ir bijis visdažādākajās vietās, un ir piedzīvojis smagus pārbaudījumus. Reiz viņš bija iemīlējies kādā meitenē un strādāja cirkā, lai panāktu viņas piekrišanu, taču izrādījās, ka skaistā meitene ir saderināta. Vēlāk viņš karoja Korejā, kur iepazinās ar Siamiešu dvīņiem, un pēc demobilizācijas viņš kļuva par ceļojošu tirgotāju. Tagad, vecumdienās, vecais vīrs pārsteidz dēlu ar stāstiem, kas atgādina pasakas. Tomēr drīz vien Villijs pārliecinās, ka visi tēva stāsti ir patiesība. 

 

Visas šīs filmas pavisam noteikti ļaus Jums uz dažām stundām aizbēgt no tagadnes. Katrs reiz gribam izmēģināt, ko jaunu, tāpēc neredzēta filma vai nespēlēta spēle var piešķirt Jūsu dienai jaunas emocijas. Piemēram, īpašais laimz bonusa kods gaida tieši Jūs, lai varat ļauties vēl nebijušām, azartiskām emocijām. 

LV
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив